Psi fotograf

Psi fotograf – nowa oferta

Psi fotograf – nowa oferta kierowana nie tylko do hodowców ale i osób prywatnych

Psi fotografW naszym społeczeństwie pojawia się coraz więcej osób przywiązanych tak mocno do swoich pupili że traktują ich dosłownie jak członka rodziny. Coraz częściej pojawiają się ślubne plenery ze swoimi pociechami do których również serdecznie zachęcam wszystkie przyszłe Pary Młode (całkiem niedawno na stronie pojawił się jeden z plenerów wykonanych z psim przyjacielem: Plener ślubny z psem).

Psi fotograf – czy to potrzebne?

Z mojego doświadczenia które stopniowo zdobywam, wynika że takie usługi są wykonywane coraz częściej nie tylko dla osób związanych bezpośrednio z kynologią ale także dla osób prywatnych. Osoby te zwyczajnie chcą mieć taką samą pamiątkę do albumu jak z czasów gdy ich dzieci były małymi szkrabami (przykładowo fotografia „NB” – ang. newborn tj. fotografia noworodkowa).

Coraz częściej z usług takiej osoby jak psi fotograf korzystają także fundacje, oragniazacje, domy tymczasowe, hodowcy czy właściciele hotelów dla psów. Działa to wszystko w bardzo prosty sposób, otóż najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie hodowców którzy dla swoich psiaków poszukują odpowiednich domów (mowa tu oczywiście jedynie o odpowiedzialnych hodowcach którzy o powołane na ten świat zwierzęta dbają i chcą wybrać najstaranniej jak najlepszy dom).

Psi fotografJak wiadomo, większość społeczeństwa jest „wzrokowcami” a co za tym idzie, poszukując dla siebie psa prędzej zwrócą uwagę na odpowiednio przygotowane zdjęcie, obrobione przedstawiające w „dobrym świetle” psiaka niż wykonane pierwszym lepszym telefonem zdjęcia na których po prostu jest szczeniak danej rasy. Do hodowcy w tym przypadku zgłasza się większa ilość potencjalnych kupców (tak wiem, brzmi to tak jakby psy były towarem ale niestety w naszym prawie także wygląda to jak handel rzeczą a nie zwykłą istotą) dzięki czemu hodowca nie musi się martwić tym że nie będzie miał wystarczającego wyboru pod względem ilości chętnych.

W takim właśnie celu, hodowca wykupuję usługę u osoby zwanej jako Psi fotograf który z należytą starannością wykonuje takową sesję dla niego po czym otrzymuje profesjonalne fotografie swoich psiaków 🙂

 

Psi fotograf – cena

Cena jak można się łatwo domyślić po samym wstępie nie jest jednolita dla każdego klienta. Jak wiadomo, cennik dla stale współpracującego klienta takiego jak właśnie hodowca czy hotel dla psów będzie się różnić od ceny zaoferowanej dla klienta indywidualnego. W kwestię ustalenia ceny wchodzi także wiele innych czynników takich jak miejsce przeprowadzenia sesji zdjęciowej, tego czy pies jest psem problematycznym czy bez problemu współpracuje ze swoim opiekunem (co znacznie ułatwia pracę fotografowi i uprzyjemnia ją zarówno dla niego jak i dla psa) oraz tego czy „pod obiektyw” idzie jeden czy większa ilość psiaków. To co warto zauważyć, to możliwość wykonania sesji dla grupy psiaków gdzie cenę za usługę można podzielić na kilka osób 🙂

W każdym bądź razie zarówno fundacje/organizacje, domy tymczasowe, hodowcy czy grupy osób mogą liczyć na sporą zniżkę podczas indywidualnej wyceny.

Psi fotograf

Psi fotograf – portfolio

Na chwilę obecną, portfolio jako pod same usługi związane z psiakami jest jeszcze w trakcie budowy. Aktualnie zapraszam wszystkich na dodatkowo zbudowany fanpage gdzie zamieszczane zostają fotografie wykonywane dotychczas:

FotoDOGIA – psi fotograf

Docelowo, portfolio znajdzie się pod adresem:

Fotodogia.pl – Psi fotograf