plener ślubny z psem

Plener ślubny z psem – Ewelina i Jakub

Plener ślubny z psem? Żaden problem!
Ostatnimi czasy dowiedziałem się że wielu fotografów nie życzy sobie aby na plenerze fotograficznym dla Pary młodej obecny był ich pies. Dlaczego? Nie mi to oceniać, choć warto szanować to że mają swoje zdanie. W każdym razie jeśli o mnie chodzi, nie ma najmniejszego problemu aby uczestniczył w sesji zdjęciowej psiak mojej Pary Młodej. Ba… nawet będę zadowolony jeśli klienci zgodzą się czy sami zaproponują obecność swojego pupila na reportażu, przecież jakby nie patrzeć ogrom ludzi traktuje swoje psy jako członków rodzin. Ten plener ślubny z psem odbył się we Wrocławiu, Roxi dzielnie towarzyszyła nam podczas realizacji zdjęć a dzięki temu załapała się na kilka ciekawych kadrów. Może zacznijmy od początku, przedstawmy właśnie główną modelkę tuż za Parą Młodą:

plener ślubny z psemPLENER ŚLUBNY Z PSEM

Miejsca w których odbył się plener były dwa, które pozostawiam małą zagadką do której podpowiedzi (o ile nie odpowiedzi) znajdują się na moim facebook’owym fanpage. A podpowiedzią do zagadki są dwa kadry które będą najbardziej wymownymi dla tych dwóch miejsc:

plener ślubny z psemplener ślubny z psemPoczątkowo pogoda nie zachwycała nas względem ilości światła które pozwoli nam na realizację dobrych ujęć, jednak okazało się że jak na życzenie Państwa Młodych pojawiło się nawet słońce które pozwoliło na wykonanie pracy na odpowiednim poziomie, tak aby Ewelina z Jakubem byli zadowoleni z tej jedynej w swoim rodzaju pamiątki po najważniejszym dniu z ich życia. Przypominam na koniec iż plener ślubny z psem jest niesamowitą pamiątką która coraz częściej praktykowana jest przez Pary Młode, warto uwiecznić naszego pupila na fotografiach upamiętniających jedno z najpiękniejszych wydarzeń naszego życia.

Na zakończenie pragnę podziękować nowożeńcom za powierzenie mi tak ważnego zadania jakim jest reportaż ślubny, zaufanie oraz przede wszystkim podziękować za owocną współpracę. Wszystkim fotografom życzę tak wspaniałych i otwartych Par Młodych.

Poniżej kilka kadrów wybranych z powyższego pleneru 😉


Zachęcam wszystkich przyszłych klientów do tego aby na swoje plenery zabierać swoich czteronożnych przyjaciół 🙂