Miłosz

Fotografia studyjna i nie tylko

Pomimo iż fotografia okolicznościowa jest pojęciem bardzo obszernym, chciałbym przybliżyć kilka dziedzin z których oferuję usługi. Bardzo ciekawym aspektem moich możliwości jest fakt iż nie jestem jedynie fotografem ale także grafikiem 3D dzięki czemu zdjęcia stylizowane pod elementy grafiki komputerowej to dla mnie żaden problem a urozmaicenie takowej fotografii jest całkiem ciekawe. W każdym bądź razie wśród mojej oferty znajduje się:

FOTOGRAFIA STUDYJNA – ŚWIERZAWA

Wśród usług wykonywanych w studiu pod adresem: Jeleniogórska 23 w miejscowości Świerzawa znajdują się nie tylko sesje zdjęciowe ale także wszelakie zdjęcia niezbędne do wyrobienia legitymacji szkolnej, dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, wizy itd.

Wykonuję tego typu zdjęcia zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci w wieku niemowlęcym. Na sesje zdjęciowe dzieci warto jednak umówić się wcześniej z racji tego iż podczas tego typu prac studio musi zostać odpowiednio przygotowane, biorąc pod uwagę aspekty od odpowiednich rekwizytów aż po zachowanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Dzieci podczas realizowania sesji są pod kontrolą rodziców, a wszystkie pozy są wykonywane za ich zgodą z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz przede wszystkim miłej dla modela/modelki atmosfery w myśl zasady: „Jeśli dziecko się uśmiecha, mamy już udaną sesję. Reszta to tylko wyobraźnia” 🙂

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA – Jawor, Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Wrocław

Wszelkie usługi z zakresu tego typu fotografii świadczę niemal na całym woj. Dolny Śląsk z możliwością przygotowania także sesji studyjnej w miejscu wskazanym przez klienta. Z racji bycia mobilnym jestem w stanie zabrać ze sobą pełen osprzęt fotograficzny który pozwoli na wykonanie sesji okolicznościowej zarówno na weselach, komuniach, chrzcinach itd. ale fotografii studyjnej u klienta na co nie wszyscy fotografowie są gotowi 🙂

 

FOTOGRAFIA ZWIERZĘCA – Jawor, Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Wrocław

Nie da się ukryć iż ogromny ze mnie psiarz, z racji tego iż ciągle udzielam się w sprawach związanych z bezdomnymi zwierzętami i tymi które potrzebują pomocy. Wśród mojej oferty wszelkie organizacje pro zwierzęce mogą liczyć na pełne poświęcenie iż koszt sesji dla takiej organizacji to jedynie pokrycie samego dojazdu oraz powrotu do i z miejsca wykonywanych usług

Wśród tej oferty znajduje się także opcja dla hodowli zwierząt które potrzebują w odpowiedniej jakości ukazać swoje zwierzęta w celu ich sprzedaży. Usługi tego typu świadczone są jednak dla zarejestrowanych hodowli które działają zgodnie z prawem polskim.

FOTOGRAFIA PLENEROWA – Jawor, Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Wrocław

 

W tej opcji można znaleźć zdjęcia wykonywane wszędzie poza pomieszczeniami zamkniętymi. W tym przypadku podobnie jak w fotografii okolicznościowej może tyczyć się imprez okolicznościowych gdzie fotografie wykonywane są także na zewnątrz w ciekawej scenerii z nieograniczonymi możliwościami.

 

 

Dlaczego ja a nie inny fotograf?

Posiadam najwyższej klasy sprzęt fotograficzny oraz profesjonalne oprogramowanie komputerowe pozwalające na profesjonalną obróbkę zdjęć które klient otrzymuje w najwyższej z możliwych rozdzielczości. Posiadam także studio fotograficzne w którym można zamówić wydruk zdjęć na zróżnicowanym rodzaju papieru a wszelkie szczegóły ustalane są w dogodnym dla klienta czasie. W moich usługach znajdzie się nie tylko oferta na wykonywanie zwykłych sesji zdjęciowych ale także tych związanych z częściowym fotomontażem dzięki czemu efektem finalnym sesji są unikalne oraz niepowtarzalne fotografie.

 

 

WIĘCEJ NA FACEBOOK.COM