fotografia ślubna i plenerowa

Fotografia ślubna i plenerowa – Ewelina i Adrian

Fotografia ślubna i plenerowa

Kilka dni temu pozwoliłem sobie udostępnić jeden z kadrów jakie udało się wykonać podczas pleneru dla jednej z tegorocznych Par Młodych. Tymczasem, za ich zgodą udostępniam ich nieco więcej wraz z animacją która zawiera pewną część wykonanych podczas niego fotografii. Poszukiwania miejsca na tą jedyną sesję fotograficzną trwały dłuższą chwilę, jednak wreszcie udało się trafić to miejsce w którym wyjdą zdjęcia takie jak życzyliby sobie tego Ewelina z Adrianem.

fotografia ślubna Fotografia ślubna i plenerowa

Jak się okazało na plenerze Para Młoda miała również małą konkurencję która to dzielnie pozowała do zdjęć, uśmiechając się i co najważniejsze, bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Efektem czego moi klienci otrzymali nie tylko swoje fotografie ale także te na których jest ich uśmiechnięta i bardzo fotogeniczna córka 😉

fotografia ślubna i plenerowaFotografia ślubna i plenerowa

Na zakończenie, pragnę również podziękować młodemu małżeństwu za zaufanie którym mnie obdarzyli powierzając reportaż ich jednego z najważniejszych dni w życiu a także za możliwość udostępniania materiału w ramach portfolio. Oczywiście poniżej zamieszczam także animację która powstała dzięki kilkunastu kadrów ujętych podczas wspomnianego pleneru.

fotografia ślubna i plenerowaFotografia ślubna i plenerowa

Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić, to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat.

Brett Weston

Ludzie ulegają złudzeniu, że fotografowanie jest bardzo proste… Technicznie jest to jednak złożona sprawa. Twój sprzęt daje ci tak wiele możliwości, że mogą cię one łatwo rozpraszać. Moim uczniom radzę, aby jak najbardziej ograniczali swój sprzęt.

Brett Weston

Zapraszam serdecznie również wszystkich potencjalnych, przyszłych i nie tylko klientów do odwiedzenia mojego oficjalnego fanpage na portalu społecznościowym jakim jest facebook.com.

Fotografia Okolicznościowa  – Mateusz Ratajczak