Fotograf na ślub Legnica

Fotografia okolicznościowa Wrocław – Wspomnień kilka

Fotografia okolicznościowa Wrocław

Od pewnego czasu, na życzenie klienta dołączam także animację wykonaną w technologii 3D co cieszy się coraz większą popularnością. Jest to w pewien sposób uwieńczeniem całego reportażu wykonanego na zlecenie klienta, dzięki czemu uważam to za kompletna oraz profesjonalną usługę fotograficzną jako reportaż ślubny.

fotografia okolicznościowa Wrocław

Kilka dni temu stwierdziłem że może warto pochwalić się także osobom postronnym swoim portfolio w nieco inny sposób niż tylko statyczne fotografie. Wpadłem więc na pomysł wykonania 5min filmiku promocyjnego przedstawiającego kilka fotografii z kilku ostatnich reportaży jakie miałem okazję wykonywać dla klientów podczas ich najważniejszego dnia w życiu.

Fotografia okolicznościowa Wrocław

Zajmuję się fotografią ślubną i portretową. W skład mojej oferty wchodzą również sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, reportaże chrztu świętego oraz sesje wizerunkowe. Realizacja reportażu ślubnego wykonywana jest na podstawie indywidualnej wyceny. Aby poznać szczegółową ofertę zapraszam do kontaktu.

Jak staram się powtarzać, fotografia to nie tylko źródło utrzymania, jest to moja pasja która pozwala mi realizować samego siebie odkąd tylko się nią zająłem. Nie wyobrażam sobie teraz odłożyć aparat na dłużej niż na weekend, stąd pewnie chęć do samorealizwacji oraz dążenia do coraz lepszego stopnia wtajemniczenia, fotografowania coraz lepszych kadrów a przede wszystkim do oglądania uśmiechu u klienta który będzie świadczył o tym iż on także jest zadowolony z mojej pracy.

Miejsca świadczenia usług jako fotografia okolicznościowa to nie tylko Wrocław, jest to także wiele innych miejscowości zarówno na terenie Dolnego Śląska jak i pozostałych województw. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy w celu zapoznania się a każdego kto dotarł do tego momentu proszę o udostępnianie jeśli moje reportaże wpadły Wam w oko.

Zapraszam również na fotografia okolicznościowa Wrocław na portalu facebook.com

Aktualnie promocja na realizację fotografii do dokumentów. Do końca miesiąca październik każdy kto wspomni że wie o promocji otrzyma rabat w wysokości 1/3 cennika 😉

Zapraszam na fanpage oraz do polubienia