Fotograf Złotoryja

Fotograf Złotoryja – Wesele na Grodźcu

Fotograf Złotoryja

Fotograf Złotoryja

Moje usługi są świadczone nie tylko jako standardowy pakiet typu ceremonia kościelna czy też w urzędzie stanu cywilnego ale na życzenie klienta docieram w każde inne miejsce. Przykładem takiego działania był właśnie fotoreportaż ślubu na zamku Grodziec który był unikalny i na pewno para młoda zapamięta ceremonię do końca życia. Na miejscu znaleźli się także pasjonaci motocykli którzy także znacząco upiększyli całą ceremonię. Mało kto ma możliwość na swoim plenerze pozować przy tak ekskluzywnych maszynach, gdzie z drugiej strony patrząc nie zawsze fotograf ma możliwość fotorelacjonowania takich okoliczności w takiej scenerii.

Fotograf Złotoryja – Co prawda poniższa galeria była już udostępniana na portfolio jednak jak już wspominałem niestety został wpis usunięty wraz z pozostałymi przez co na chwilę obecną staram się umieszczać na bieżąco wszelkie dotychczas zagubione elementy w formie fotografii oraz wpisów.

Wracając jednak do tematu jakim była ceremonia zaślubin, zapraszam do poniższej fotogalerii:

Na życzenie wszelkich klientów nie ukazuję wyników fotorelacji z ich wydarzenia życiowego publicznie, przy czym w aktualnym przypadku pozwoliłem sobie ukazać zdjęcia jedynie z pleneru który był wykonywany tuż po ceremonii zaślubin. Zarówno jeśli klient nie życzy sobie udostępniania fotografii jakiejkolwiek, szanuję oczywiście jego decyzję a fotografie są przekazywane dla niego z zastrzeżeniem braku udostępniania ich gdziekolwiek w jakimkolwiek czasie. Po prostu są prywatną własnością klienta i w pełni to szanuję. Dla wszystkich zainteresowanych pozostałymi zdjęciami wykonywanymi chociażby w moim studiu fotograficznym zapraszam na poniższy link:

 

Fotograf Złotoryja

Studio mieści się w miejscowości Świerzawa gdzie także mogą zostać wykonane na życzenie wszelkie rodzaje fotografii studyjnej na potrzeby młodych małżeństw jako fotografia okolicznościowa, fotografia dziecięca, noworodkowa, rodzinna itd.

Zapraszam do współpracy.

Dodaj komentarz