Fotograf Złotoryja

Fotograf Złotoryja – OSP

Fotograf Złotoryja zaprasza na fotorelację z dzisiejszego dnia rodziny oraz odwiedzin przedszkolaków w miejscowej jednostce OSP Świerzawa.

Fotograf Złotoryja

Jako fotograf działający m.in. na terenie miasta Złotoryja mam także inną pasję podczas której mam niekiedy możliwość współdzielenia jej z fotografią którą zajmuje się każdego dnia. Prócz fotografii jestem także członkiem miejscowej jednostki straży pożarnej w której działam jako ratownik, biorąc udział w działaniach ratowniczych w związku z czym postanowiłem udostępniać na stronie także zdjęcia z tego typu zdarzeń. Jako kolejny wpis pojawi się jednak dzisiejsze odwiedziny naszej jednostki poprzez dzieci z miejscowego przedszkola oraz szkoły podstawowej.

Poniżej fotorelacja:

 

 

Fotograf Złotoryja

Tradycja, pasja i przyjaźń. W tych oto trzech słowach można przekazać ogrom tego co łączy ludzi odwiedzonych dzisiaj przez najmłodsze pokolenie w miejscowości Świerzawa (pow. Złotoryja). Otóż przekazywanie pewnych wartości dla młodych powinno mieć miejsce nie tylko w domu ale także poza nim o co postarali się dziś miejscowi strażacy z OSP Świerzawa. Otóż, przeprowadzili mały pokaz oraz umożliwili sprawdzenie jak to jest być strażakiem dzieciom z miejscowej szkoły podstawowej oraz przedszkola. Jak się okazało pomysł był strzałem w 10’tkę gdyż wiele dzieci chciało się sprawdzić np. w podawaniu prądu wody poprzez tzw. „szybkie natarcie”.

Miejmy nadzieję że choćby jedno z nich zechce kiedyś wesprzeć takie grupy jak straż pożarna w celu niesienia pomocy pozostałym gdy tylko tego potrzebują.

Fotografia jest moją pasją tak samo jak niesienie pomocy podczas działań strażackich. Niestety nie zawsze da się to pogodzić przez co muszę wybierać to co w danej chwili muszę zrobić, przez co pewnie tak mało fotografuję podczas działań ratowniczych 🙂

Osoba bez temperamentu nie zajdzie daleko. Wielkie osobowości mają pasję. A pasja często idzie ręka w rękę z gniewem. Można próbować go w sobie zdusić albo zaakceptować i wykorzystać w walce o słuszną sprawę.

Opublikowany w 998