Fotograf Wrocław

Fotograf Wrocław – Alicja i Grzegorz

Fotograf Wrocław – Alicja i Grzegorz

Fotograf Wrocław

Fotografia ślubna to sztuka w której nie każda osoba jest w stanie podołać. Fotograf ślubny musi pracować tak, by pozostać niezauważalnym i zapewnić tym samym fotografowanym osobom jak najwięcej swobody. Dzięki temu jest w stanie uchwycić prawdziwe chwile szczęścia, które staną się później wspaniałą pamiątką dla nowożeńców. Naturalna, pokazująca prawdziwe uczucia osób – taka właśnie powinna być profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujące ją osoby powinny więc być nie tylko obdarzone zdolnością robienia zdjęć, ale także umiejętnością współpracy z ludźmi, bez której nie ma możliwości na stworzenie ciekawego reportażu ślubnego który ma pozostać pamiątką na długie lata.

Jeżeli szukają Państwo dobrego fotografa ślubnego i organizują ślub w mieście Legnica, Jawor, Wrocław, Jelenia Góra lub województwie dolnośląskim– jestem do Waszej dyspozycji. Na specjalne życzenie mogę dotrzeć do każdego zakątka kraju. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty w zakresie fotografii ślubnej w miejscowościach:Jelenia Góra, Jawor, Wrocław, Legnica i nie tylko. Pracuję jako fotograf ślubny, ale moje zainteresowania i doświadczenie zawodowe dotyczą także fotografii studyjnej, zdjęć korporacyjnych, indywidualnych oraz renowacji fotografii.

Fotograf Wrocław

Fotograf Wrocław

Od dłuższego czasu nie aktualizowałem strony nie z powodu braku fotografii jakie mógłbym tutaj umieścić ale z powodu ogromu pracy oraz czasu który mnie gonił aby wywiązywać się z umów zawartych z klientami. Po tej dłuższej przerwie chciałbym zacząć aktualizację od jednego z najciekawszych wydarzeń jakie miałem możliwość uwiecznić, ślubu Kasi oraz Alvaro który odbył się w Jeleniej Górze 🙂

Pomimo początkowych obaw z racji tego iż nie wszyscy goście posługiwali się językiem polskim udało mi się nie tylko wykonać wiele ciekawych ujęć ale co najważniejsze, jak się okazało w trakcie zlecenia wiele osób posługiwało się językiem angielskim co znacznie ułatwiło mi pracę a wraz z pierwszymi zdjęciami cały stres minął 🙂

Poniżej chciałbym przedstawić kilka ciekawych ujęć:

Fotograf Wrocław

Fotograf Wrocław – Dyskrecja

Jako profesjonalista w swojej dziedzinie, utrzymuje zawsze pełną dyskrecję przy współpracy ze swoimi klientami. Jest to dla mnie szczególnie ważnym aspektem w celu pełnego zadowolenia klientów z moich usług. Prawda jest taka iż każda ceremonia ma swoich bohaterów którymi jesteście Wy (Państwo młodzi) oraz Wasi goście. Jako fotograf staram się być niewidoczny podczas tzw. „łapania kadrów” aby nie przeszkadzać w zabawie lecz mimo wszystko starając się wychwycić te najlepsze momenty.

Zapraszam na FANPAGE lub Fotograf Legnica

Fotograf Wrocław

 

Tymczasem zapraszam do galerii: