fotograf ślubny Złotoryja

Fotograf ślubny Złotoryja – Kinga i Witek

Fotograf ślubny Złotoryja

fotograf ślubny Złotoryja

Pragnę przedstawić wszystkim kolejną zadowoloną Młodą Parę, która jako jedna z pierwszych tegorocznych Par Młodych, zaufali mi pod względem uwiecznienia na fotografiach ich najważniejszego dnia w życiu. Tego właśnie dnia Kinga oraz Witek powiedzieli sobie wzajemnie tak przed ołtarzem, przyrzekając sobie tym samym Miłość, Wierność i Uczciwość które jak wiadomo są fundamentami szczęśliwego małżeństwa.

Tego właśnie życzę Wam Kingo i Witku, aby między Wami na zawsze gościła ta miłość i przede wszystkim ten sam uśmiech który towarzyszył nam podczas tego reportażu.

Wśród małej galerii zdjęć poniżej, można znaleźć także dowód na to że coraz częstszą praktyką jest wynajmowanie firm które przejmą na siebie choćby część obowiązków jakich podejmują się „młodzi” podczas tego dnia. Tym razem mowa tutaj o dwóch świetnych w swoim fachu firmach, które oczywiście lądują do nowego działu na stronie pt. „Polecani” . Tym razem mowa oczywiście o:

Pierwsza z wymienionych firm, świetnie zadbała o to aby wystrój kościoła był na wysokim poziomie, dzięki temu sama ceremonia została dodatkowo ukonorowana wręcz co oczywiście widać na fotografiach.

Kinga wraz z Witkiem zadbali także o to aby młodsi goście nie musieli się nudzić podczas gdy rodzice chcieliby po prostu bawić się na sali. Tutaj z pomocą przyszła właśnie Fabryka Urodzin, którzy doskonale zajęli się dziećmi, choć i dorośli mieli sporo zabawy 🙂

Warto także wspomnieć o kamerzyście który zdecydowanie podołał zleceniu które otrzymał od Państwa Młodych. Tak dla ciekawskich, info o kamerzyście znaleźć można tutaj:

Tak więc raz jeszcze, jako fotograf ślubny Złotoryja dziękuję serdecznie za zaufanie i powierzenie mi reportażu tak ważnego dla Was dnia a wszystkich narzeczonych zapraszam tym samym do kontaktu 😉

Na koniec zapraszam serdecznie wszystkich także do śledzenia także mojego profilu na portalu społecznościowym facebook.com który można odnaleźć odwiedzając poniższy link 🙂

fotograf ślubny Złotoryja