fotograf na ślub jelenia góra

Fotograf na ślub Jelenia Góra- Marta i Remigiusz

Fotograf na ślub Jelenia Góra- zapraszam na fotoreportaż z zaślubin Marty i Remigiusza

Od dawna wiadomo że w środowisku fotografa ślubnego istnieje lista rzeczy które należy wykonać podczas każdego reportażu. Każdy z nas ma swoją listę którą co jakiś czas aktualizuje poprzez wycofanie lub dodanie kolejnych pozycji w celu dopracowania tego ideału. Jak wiadomo, przede wszystkim moment gdy Para Młoda patrzy sobie w oczy jest punktem jednym z najważniejszych, cała magia zawarta w spojrzeniu PM w swoje oczy musi zostać zawarte na co najmniej jednym kadrze.

Fotograf na ślub LegnicaFotograf na ślub Jelenia Góra

Przysięga małżeńska składana przed ołtarzem jest jednym z największych przeżyć jakie może wyobrazić sobie para młoda podczas swojego ślubu, warto więc skupić się w tym momencie nie na otoczeniu a na samych narzeczonych którzy już za chwilę mają stać się młodym małżeństwem.

Kolejny element jaki jest bardzo ważny to uwiecznienie powitania przez rodziców PM poprzez chleb i sól co od wielu lat jest tradycją weselną w Polsce. Nie obyłoby się więc bez kadru z powitania, pierwszego toastu czy pocałunku już jako oficjalne małżeństwo. Piękno oraz naturalność jaką udaje się dzięki temu „złapać” na fotografii jest na prawdę piękna.

Fotograf na ślub Jelenia GóraFotograf na ślub Jelenia Góra

Pierwszy taniec, odpowiednie przejście do zabawy wspólnie z gośćmi to już rola oprawy muzycznej którą bywa zarówno orkiestra jak DJ / wodzirej. Jest to bardzo ważne aby osoba odpowiedzialna za zabawę potrafiła nakłonić gości do wspólnej zabawy z Parą Młodą. Zaczynają się toasty, wspólna zabawa i możliwości do wykonania sporej ilości ciekawych fotografii.

Fotograf na ślub Jelenia GóraFotograf na ślub Jelenia Góra

Część par decyduje się także podczas zabawy na tzw. „oczepiny” które stosowane są w około dziewięćdziesięciu procentach ślubów podczas których mam przyjemność pracować, podczas których zaskakiwać także powinna obsługa muzyczna odpowiedzialna nie tylko za odtwarzanie muzyki czy jej śpiewanie ale również za dobrą zabawę gości podczas „oczepin”.

Fotograf na ślub Jelenia GóraFotograf na ślub Jelenia Góra

Poniżej chciałbym jeszcze przedstawić kilka ciekawych kadrów jakie udało się wykonać podczas tego grudniowego fotoreportażu: