fotograf na ślub Wrocław

Fotograf na ślub Wrocław – Zyta i Łukasz

Fotograf na ślub Wrocław – Zyta i Łukasz

fotograf na ślub Wrocław

Fotograf na ślub to nie tylko zajęcie dla osoby która wykona fotografię i ją po prostu odda, to także nie to samo co strzelenie zdjęcia do dokumentu lub po prostu fotki na „fejsa”. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli fotografia nie przedstawia czegoś co da się odczytać tylko na nią patrzeć, nie może nazywać się po prostu fotografią.

fotograf na ślub Wrocław

Wśród poniższych fotografii które wykonywałem dla jednej z Par Młodych tego roku, starałem się uchwycić typowe emocje panujące podczas tak ważnego w ich życiu dnia. Podczas wykonywania reportaży, patrzę nie tylko na to co wychodzi jako na produkt który należy później sprzedać lecz w taki sposób, czy gdybym ja otrzymał te fotografie byłbym zadowolony. Uchwycenie podstawowych elementów takich jak przygotowania, błogosławieństwo, składanie przysięgi małżeńskiej, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców czy oczepiny to kwestia techniczna. Jest jednak także element który musi towarzyszyć ślubnej fotografii, mianowicie chodzi tutaj o wspomniane powyżej emocje zarówno u pary młodej jak i gości weselnych. Czym byłaby pamiątka z takiej uroczystości gdyby fotografie były zwykłymi „pstrykami” wykonanymi na zlecenie?

Ostatnimi czasy mam przyjemność reportażować śluby podczas podczas których widać że wśród gości panuje świetna atmosfera, chcący się dobrze bawić oraz tacy którzy nie uciekają ani trochę przed obiektywem. Podobnie było u Zyty i Łukasza, gdzie fotografowanie było wręcz czystą przyjemnością zarówno dla mnie jak i nagrywanie materiału wideo dla obecnego kamerzysty podczas tej okoliczności.

Tymczasem zapraszam wszystkich do wglądu na część relacji wprost z przygotowań, błogosławieństwa oraz USC wykonanej w miejscowości Miękinia a także pozostałej części reportażu ze „Starej Stołówki” w miejscowości Brzeg Dolny.

Fotograf na ślub Wrocław
Zaprasza
Fotograf na ślub Wrocław