Fotograf na ślub Legnica

Fotograf na ślub Legnica – Sylwia i Tomasz

Fotograf na ślub Legnica – Jako fotograf okolicznościowy działający na terenie miejscowości takich jak Legnica, Wrocław, Jelenia Góra, Złotoryja, Jawor, Karpacz, Szklarska Poręba oraz na wszelkich pozostałych miejscowości leżących na terenie Dolnego Śląska polecam się do współpracy z zakresu zarówno fotografii okolicznościowej jak i wszelkiej innej dziedziny fotografii użytkowej.

Fotograf na ślub Legnica

Będąc na ślubie klienta jestem zadowolony już w momencie pierwszego kadru który tworzę. Biorąc pod uwagę że jako kolejny zaufał mi, wybierając mnie jako osobę do stworzenia fotografii ślubnej z właśnie jego najważniejszego dnia w życiu.

Fotograf na ślub Legnica

Podczas pracy nad zleceniem, nie ustawiam modeli, nie poprawiam ich podczas zabawy a przede wszystkim staram się nie ujawniać w trakcie zabawy która jest tak ważna przy każdej uroczystości ślubnej. Fotografia którą wykonuje przedstawia Was jako młodą parę oraz gości w naturalnym środowisku, bez zbędnego upiększania i poprawiania dzięki czemu na pamiątkę z tak ważnego dnia jakim jest ślub otrzymujecie ode mnie fotografię naturalną która przedstawia Was takich jacy byliście w danym dniu.

Fotograf na ślub Legnica

Jak już kilkakrotnie przypominałem podczas poprzednich relacji, klient otrzymuje kilka wersji zdjęć na płytach DVD dzięki czemu nie narzucam tego czy dane zdjęcie ma być w stylu B&W, kolorowym, pastelowym czy naturalnym. Po prostu klient otrzymuje pełny fotoreportaż z danego dnia w śród którego znajduje się każde zdjęcie w kilku stylach.

Aby chwile były zawsze piękne, a ulotne wspomnienia zostawały z Wami na dłużej. Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego z nas, nieodwracalne i niecodzienne. Chwile które zostają uchwycone na moich fotografiach bawią, wzruszają ale przede wszystkim na długo pozostają w pamięci.

Szukasz fotografa, który będzie w stanie uwiecznić najpiękniejsze chwile Twojego życia? Dobrze trafiłeś 🙂 Zapraszam zarówno do współpracy jak i także do odwiedzenia mojego fanpage na portalu społecznościowym faceboom.com gdzie można zobaczyć więcej ujęć a przede wszystkim polubić moją twórczość 🙂

Fotograf na ślub Legnica