Fotograf Legnica

Fotograf Legnica – Łysa Góra

Fotograf Legnica – Łysa Góra w głównej mierze kojarzy się wielu osobom jedynie z ośrodkiem narciarskim czy stadniną koni i to wszystko. Nic bardziej mylnego, piękne widoki zarówno na pogórza kaczawskie jak i na góry Karkonosze potrafią przy odpowiednich warunkach pogodowych spowodować ogromny zachwyt. Cóż brakuje do pełni szczęścia? Otóż szczęśliwej pary młodej i fotografa który uwieczni ich na tle widoków jakie można tam zastać. Przyznam również że jako fotograf działający na terenie miejscowości takich jak Złotoryja, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław, Bolków i pozostałych okolicznych mało kiedy mam okazję umawiać się na sesję plenerową na kilka godzin przed jej realizacją. Był pewien stres biorąc pod uwagę kompletny brak przygotowania się do realizacji zamówionej sesji, jednak po dotarciu na miejsce, okazało się że stres minął a pomysły na wykonanie kadrów przychodziły same do głowy.

Fotograf Legnica

Pomimo działania jako Fotograf Legnica, polecam do organizowania w tym miejscu wszelkich sesji okolicznościowych biorąc pod uwagę że jest to jedyne 50km od Legnicy, co wiążę się z krótkim czasem dojazdu na miejsce a efekty sesji mogą zadziwić niejednego 🙂

Poniżej, za zgodą właścicieli zdjęć a zarazem modeli, kilka przykładowo wybranych zdjęć z całego pleneru który odbył się wczoraj (tj. 05.04.2016r.):

Fotograf Legnica

 

Fotografia ślubna to sztuka w której nie każda osoba jest w stanie podołać. Fotograf ślubny musi pracować tak, by pozostać niezauważalnym i zapewnić tym samym fotografowanym osobom jak najwięcej swobody. Dzięki temu jest w stanie uchwycić prawdziwe chwile szczęścia, które staną się później wspaniałą pamiątką dla nowożeńców. Naturalna, pokazująca prawdziwe uczucia osób – taka właśnie powinna być profesjonalna fotografia ślubna. Wykonujące ją osoby powinny więc być nie tylko obdarzone zdolnością robienia zdjęć, ale także umiejętnością współpracy z ludźmi.