Fotograf Legnica

Fotograf Legnica – Fotografia na drewnie

Fotograf Legnica

Fotograf Legnica

Od dziś, w naszej ofercie znajdują się także elementy fotograficzne oraz graficzne naniesione na naturalne drewno. Jest to doskonały oraz nietuzinkowy pomysł na prezent, podziękowania czy po prostu ozdobę własnego mieszkania. Możliwości zastosowania takiej dekoracji są naprawdę przeróżne, nadaje się na:

  • Zwykłą Fotografię
  • Tabliczka informująca o psie na posesji ze zdjęciem właśnie tego psa
  • Podziękowania
  • inne…

Wygraj wydruk swojego zdjęcia w dowolnym formacie nie płacąc za nic. Więcej informacji TUTAJ

Wszelkie pozostałe elementy zaliczające się do elementu inne są indywidualnym pomysłem klienta który jesteśmy w stanie ustalić.

Fotografia nanoszona jest na drewno po czym całość lakierujemy bezbarwnym lakierem w sposób bezdotykowy, co pozwala na zachowanie idealnej jakości bez widocznych pociągnięć pędzla czy też struktury wałka.

Istnieje możliwość wydruku wielu formatów od 10 x 15 cm aż po format A4. Wszelkie większe formaty ustalane indywidualnie. Grubość drewna stosowanego jako podkład do naniesienia zdjęcia to 2cm z możliwością zwiększenia.

Cena wykonania takiego produktu w standardowych wymiarach tj. kolejno:

  • 10x15cm          –  40,00 zł
  • 15x20cm          –  50,00 zł
  • popularny A4   –  60,00 zł
  • wszelkie inne formaty ustalane indywidualnie.
  • do cen NIE jest doliczany VAT

Fotograf Legnica

Możliwość wykonania zdjęcia w formie do zawieszenia na ścianę, postawienia jako ozdobę lub jedno i drugie bez dodatkowych opłat.

W razie potrzeby możemy także drewno polakierować także na różne kolory dzięki czemu ramka idealnie będzie pasować np. do wystroju czy mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

Istnieje także możliwość indywidualnego kształtu deski na którą zostanie naniesione zdjęcie po ustaleniach indywidualnych. Możliwe także naniesienie na kształt owalny czy np. serce z dodatkowymi elementami ozdobnymi. W razie życzenia istnieje także opcja idealnego dopasowania wymiarów drewna do zdjęcia tak aby zajmowało ono 100% wysokości oraz jego szerokości po naniesieniu.

Fotografia nanoszona na drewno może zostać wykonana w naszym studiu lub przesłana przez Państwa na adres mailowy, lub poprzez udostępnienie linku do pobrania.

Istnieje także możliwość zamówienia zdalnego poprzez ustalenia indywidualne oraz doliczenie kosztów wysyłki poprzez Pocztę Polską czy też możliwość dostarczenia produktu indywidualnie przez nas w miejscowościach Złotoryja, Jelenia Góra, Jawor oraz miejscowości okoliczne ustalone indywidualnie.