Fotograf Legnica – Autoprezentacja

Fotograf Legnica – Najpiękniejsze momenty, wspomnienia i ulotne chwile zapisane na zawsze. Wielu klientów pyta mnie czy nie nudzi mnie fotografowanie ciągle tego samego, ślub za ślubem i tak ciągle. Otóż nie! Odkąd pracuję jako profesjonalista w swojej dziedzinie, nigdy nie obsługiwałem takiego samego wesela. Biorąc pod uwagę wiele czynników takich jak, Państwo młodzi, goście, sceneria itp. nie ma możliwości aby jakikolwiek ślub był taki sam jak wykonywany już wcześniej.

Fotograf Legnica

Podczas planowania swojej uroczystości, należy kierować się kilkoma podstawowymi zasadami które bywają kluczowe.

Rozmowa:

Ważnym elementem jest aby nie śpieszyć się z wyborem fotografa do obsługi. Jak wiadomo nie od dziś, pośpiech nie jest najlepszym doradcą przez co warto skupić się na rozmowie która przecież nic nie kosztuje. Najlepszym sposobem na rozwianie wszystkich wątpliwości związanych z uzgodnieniem wszelkich szczegółów.

Sesja plenerowa:

Bardzo ważne jest także to czy jako Państwo młodzi, potrzebujecie sesji plenerowej a jeśli tak to jak ma ona wyglądać. Tutaj łączą się nam dwie kwestie, to czy mamy chęć na wykonanie pleneru zważając na to że wybierając taką opcję, niezbędna jest rozmowa. Podczas zdecydowania się na nią, należy ustalić jak ma ona wyglądać: poważna sesja czy raczej zabawna, tego samego dnia czy w innym dniu oraz wiele innych czynników.

Spotkanie przed:

Warto także spotkać się z fotografem przed ceremonią, po prostu porozmawiać i wypić zwykłą kawę dzięki czemu nawiązać można wspólne tematy, poznać się nawzajem i wiedzieć kto czego oczekuje.

Fotograf Legnica – Dyskrecja

Jako profesjonalista w swojej dziedzinie, utrzymuje zawsze pełną dyskrecję przy współpracy ze swoimi klientami. Jest to dla mnie szczególnie ważnym aspektem w celu pełnego zadowolenia klientów z moich usług. Prawda jest taka iż każda ceremonia ma swoich bohaterów którymi jesteście Wy (Państwo młodzi) oraz Wasi goście. Jako fotograf staram się być niewidoczny podczas tzw. „łapania kadrów” aby nie przeszkadzać w zabawie lecz mimo wszystko starając się wychwycić te najlepsze momenty.

Zapraszam na FANPAGE