Fotograf Jawor

Fotograf Jawor – 30% za usługi

Fotograf Jawor

Fotograf Jawor

Już od dziś, przez najbliższy miesiąc tj. do dnia 16 luty 2016r. można liczyć na zniżkę w postaci 30% od kwoty całościowej za wykonanie usług związanych z fotoreportażem ślubnym. Aby uzyskać zniżkę, należy w okresie trwania promocji podpisać umowę na ustalony oraz wolny w aktualnym roku terminie. Zniżka dotyczy całości usług, zarówno fotorelacji z zaślubin jak i wesela. Możliwy plener w osobnym dniu którego koszt także zostanie obniżony o 30%.

Dodatkowo, osoby udostępniające powyższy wpis na portalu społecznościowym facebook, ma możliwość uzyskania darmowej sesji fotograficznej po losowaniu. Wśród osób udostępniających stronę, zostanie wylosowana jedna osoba z którą zostanie ustalony indywidualny termin oraz miejsce na wykonanie nieodpłatnej usługi fotograficznej.

Zapraszam do zabawy i na stronę z informacjami o mnie: Fotograf Jawor

 

Przypominam jednocześnie iż oferta na zniżkę obowiązuje jedynie do 16 lutego, po wskazanej dacie koszt za usługi będzie wynosił standardowo 100%.

Jeśli chodzi o osoby udostępniające wpis, oficjalne losowanie odbędzie się tuż po zakończeniu obowiązującej promocji przy czym osoba wylosowana zostanie poinformowana za pomocą portalu facebook.com.

Pomimo iż fotografia okolicznościowa jest pojęciem bardzo obszernym, chciałbym przybliżyć kilka dziedzin z których oferuję usługi. Bardzo ciekawym aspektem moich możliwości jest fakt iż nie jestem jedynie fotografem ale także grafikiem 3D dzięki czemu zdjęcia stylizowane pod elementy grafiki komputerowej to dla mnie żaden problem a urozmaicenie takowej fotografii jest całkiem ciekawe.

 

 

Dodaj komentarz