Fotograf Jawor

FOTOGRAF JAWOR – III BAL (…) Jawor

Fotograf Jawor

FOTOGRAF JAWOR – POKAZ FLAIR

28 listopada 2015r w miejscowości Jawor odbyła się trzecia edycja imprezy pod nazwą: jaworski charytatywny bal Andrzejkowy na rzecz bezdomnych zwierząt na którym znalazłem się ze swoim sprzętem fotograficznym. Jak przystało na fotografa wypada się pochwalić choćby z tego powodu że nie na co dzień trafia się w miejsca gdzie odbywają się tego typu pokazy i to jeszcze przez finalistę na szczeblu ogólnopolskim w tej dziedzinie – Pana Macieja Chałupka który po raz kolejny już pokazał na co go stać jeśli chodzi o stosunkowo specyficzny sposób tworzenia różnego rodzaju napoi alkoholowych. Kto nie znalazł się na balu niech żałuje bo prócz tego było wiele innych ciekawych aspektów tej zabawy.

Jak widać po zdjęciach nie obeszło się bez użycia zastanego oświetlenia które wg mnie wpłynęło idealnie na klimat w jakim odbywał się wspomniany powyżej pokaz.

Na koniec zapraszam wszystkich do współpracy oraz poniżej przedstawiam kilka zdjęć z balu a w zasadzie ze wspomnianego powyżej pokazu flair w realizacji Pana Maćka.

 

 

FOTOGRAF JAWOR na FACEBOOK

Dodaj komentarz