Fotograf Jawor – Fotografia zwierzęca

Fotograf Jawor – Fotografia zwierzęca

(Fotograf Jawor) – Ostatnimi czasy z pewnym powodów strona chwilowo zniknęła z sieci, jednak w tym momencie po jej odtworzeniu zaczynam wrzucać swoje poszczególne sesje zdjęciowe wykonywane dla różnych osób, firm czy organizacji. Tym razem chciałbym zacząć od tych których fotografowanie sprawia mi ogromną przyjemność. Wiele można pisać o tym że fotografia zwierzęca bywa wdzięczną sztuką ale najlepiej pokazać to na zdjęciach które załączam do wpisu.

FOTOGRAF JAWOR – Zbiórka dla TOZ w miejscowości Jawor

Jak pewnie wiele osób wie, jestem jednym z organizatorów zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt należących do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworze i przy okazji chciałbym poinformować o tym iż w ubiegłą sobotę dostarczyłem do ich siedziby pierwsze rzeczy ze zbiórki.

Fotograf Jawor

Wpis jednak nie miał dotyczyć zbiórki a sesji zorganizowanej dla wspomnianych czworonogów a więc zapraszam do galerii:

Codzienna praca przed komputerem bywa często męcząca, jednak będąc fotografem ciężko pracować bez komputera. Każda sesja zdjęciowa kończy się obróbką i choć często jest to żmudna praca to obrabianie takich zdjęć sprawia mi tyle przyjemności że nawet nie wiem kiedy mija czas poświęcony na wspomnianą postprodukcję. W ubiegłą sobotę usłyszałem stwierdzenie że wygląda to wszystko jakbym lubił od czasu do czasu odciąć się od świata informatyki i po prostu zrobić coś bezinteresownie i wydaje mi się że jest w tym coś mimo że nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym. Być może czasem człowiek potrzebuje zrobić coś dla siebie mimo że robi to dla kogoś a w tym przypadku dla psiaków 🙂

Dla zainteresowanych mogę dodać iż można dołączyć do wydarzenia zbiórki dla bezdomnych zwierząt w każdej chwili do czego serdecznie zapraszam. W ramach pierwszej części zbiórki uzbieraliśmy blisko 75 kg karmy dla psów oraz kotów oraz kilka worków kocy, kołder, smyczy, szelek, grzebieni itd.

Zapraszam do pomocy 😉

Dodaj komentarz