Fotograf Jawor

Fotograf Jawor – Co to za ulotka.

Fotograf Jawor

FOTOGRAF JAWOR – Od pewnego czasu podczas realizowania sesji zdjęciowych do przekazywanych klientom zdjęć dołączam także pewien dodatek w postaci ulotki. Jaka to ulotka? Otóż dotyczy ona fundacji VIVA która skrupulatnie stara się działać tak jak jaworskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami na rzecz bezdomnych zwierząt. Ulotka jednak ta dotyczy nie tyle bezdomnych zwierząt co tych które są zabijane w celu pozyskania ich futra. Na ulotce znajdują się poniekąd nieodpowiednie dla dzieci zdjęcia lecz osobiście nie uważam tego jako problem czy potrzebę cenzury. W dobie dzisiejszej techniki mamy możliwości pozwalające na produkcję sztucznego futra które jak dla mnie nosi się tak samo a nawet lepiej ze względu na czyste sumienie. Choć osobiście nie podobają mi się futra to polecam odwiedzić stronę:

ANTYFUTRO

VIVA

Z ulotki można dowiedzieć się np. tego iż „produkcja” naturalnego futra polega między innymi na tym iż zwierzęta futerkowe są rażone prądem lub zagazowywane w celu zabicia po czym futro zostaje „pobierane” z ich martwego ciała do dalszej produkcji. Co gorsza:

Produkcja jednego futra to zabicie 40-60 norek, 20-40 listów czy 100-150 szynszyli… Resztę sobie daruję i zapraszam do obejrzenia ulotki której wersje elektroniczne przesłane przez fundację VIVA zamieszczam poniżej.

 

Dodaj komentarz